FAQ

Co to jest strona www.swarzedz-kf.pl?

Portal stanowi rozbudowaną bazę firm ze Dopiewoa. Umożliwia on odnalezienie informacji o lokalnych przedsiębiorcach. Wizytówki zawierają m.in. dane kontaktowe, lokalizację firmy na mapie Dopiewoa czy opis oferowanych produktów i usług. Portal jest responsywny, co oznacza, że można z niego korzystać na urządzeniach o różnej wielkości ekranu (komputer, smartfon, laptop). Strona www.swarzedz-kf.pl to również miejsce promocji i reklamy lokalnych firm.

Jak mogę dodać firmę do katalogu?

Aby dodać wizytówkę firmy do katalogu wystarczy wejść na stronę i kliknąć na przycisk ,,Dodaj wizytówkę”, który znajduje się w prawym górnym rogu strony. Po utworzeniu konta i aktywowaniu go przez Administratora należy uzupełnić informacje zawarte w formularzu dodawania wizytówki. Cała procedura jest bardzo prosta i intuicyjna. Po wypełnieniu formularza wizytówka jest publikowana na stronie.

Ile kosztuje dodanie firmy do katalogu?

Dodanie wizytówki firmy w podstawowej wersji jest bezpłatne i wymaga tylko zarejestrowania konta w serwisie. Wizytówka premium, która jest bardziej rozbudowana jest odpłatna.

Czym wyróżnia się wizytówka premium?

Wizytówka premium znajduje się zawsze na szczycie listy w danej kategorii / podkategorii i jest odpowiednio wyróżniona. Wizytówki premium są o wiele bardzie rozbudowane w porównaniu z wpisami darmowymi. Zawierają one m.in. pełne dane teleadresowe, opis produktów i usług, galerię zdjęć, przyznane nagrody i certyfikaty czy formularz umożliwiający bezpośredni kontakt. Wpis premium to doskonały sposób na promocję firmy.

Jak mogę opłacić wizytówkę premium?

Wizytówkę można opłacić po zalogowaniu się na konto użytkownika. Płatność odbywa się poprzez system szybkich przelewów internetowych PayU.

W jaki sposób mogę zaktualizować informacje widoczne na stronie?

Informacje widoczne na stronie można zaktualizować w dowolnym momencie po zalogowaniu się na swoje konto w portalu.

Moja firma już jest w katalogu. Jak mogę zarządzać wizytówką?

Jeśli firma jest już w katalogu i właściciel chce przejąć prawa do jej własności, należy kliknąć na przycisk ,,Zgłoś prawo własności do tej wizytówki”. Następnie należy postępować zgodnie z wyświetlanymi się komunikatami. Podstawowe informacje zawarte na wizytówce (nazwa, adres) można również zmienić wysyłając wiadomość do Administratora za pośrednictwem formularza kontaktowego. Dotyczy to jednak wyłącznie sytuacji kiedy właściciel firmy nie chce przejąć prawa własności do wizytówki.

Jak wyszukać informacje na stronie?

Wyszukiwanie informacje zawartych w katalogu jest bardzo proste. Wystarczy w pasek wyszukiwarki wpisać nazwę firmy, kategorię branżową lub wybrane słowo kluczowe. Bazę katalogu można przeglądać również korzystając z czytelnego podziału na kategorie oraz podkategorie. Po kliknięciu w wybraną z nich otworzy się lista z wizytówkami firm.

Dlaczego moja firma jest w bazie chociaż jej nie rejestrowałem?

Nasza baza opiera się na ogólnodostępnych źródłach, które są regularnie przeszukiwane. Uzyskane w ten sposób informacje dotyczące firm są zamieszczane w naszej bazie. Wizytówka mogła również zostać zarejestrowana przez pracowników firmy lub jej współwłaścicieli.

Gdzie mogę uzyskać pomoc?

W razie pytań na które nie udało się znaleźć Państwu odpowiedzi na naszej stronie lub problemów technicznych można uzyskać pomoc wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza w zakładce ,,Kontakt”.

KATALOG FIRM - Dopiewo